Van Walsem Solutions

De talenten uit Dodewaard

Samen naar online succes

We denken meer als ondernemer en samen gaan we voor maximaal resultaat. Dat is het bestaansrecht en daar gaan we voor, altijd. Zo denken we, naar je huidige webshop, ook graag met je mee om efficiënter te werken en komen we graag met nieuwe ideeën. 

Talentvol team

Ons team staat uit talentvolle specialisten klaar om jouw project op te pakken. Ons kantoor is gevestigd direct aan de A15 bij Dodewaard. Benieuwd? Kom eens binnen kijken je bent van harte welkom! 

Specialisme

Samen gaan wij naar succes

Je moet doen waar je goed in bent. Onze 
teamleden hebben elk een eigen specialiteit wat
jouw succes vergroot.

Echte ondernemers

uit de Betuwe

Jij onderneemt het liefst. Wij ook. Samen zetten we jouw investering gericht in om succes te behalen. 

Onze kracht

Maak kennis met onze 'strijders'

Patrick van Walsem

Strategie

info@vanwalsemsolutions.nl 06 - 57 33 42 32

Maritte Scheurwater

Online marketing

maritte@vanwalsemsolutions.nl 0488 - 23 44 88

Martin Keuken

Online branding

martin@vanwalsemsolutions.nl 0488 - 23 44 88

Corella Hille

Online marketing

martin@vanwalsemsolutions.nl 06 - 12345678

Bas Kemp

Online branding

bas@vanwalsemsolutions.nl 0488 - 23 44 88

Wietse Essink

Online marketing

wietse@vanwalsemsolutions.nl 0488 - 23 44 88

Erika van Walsem

Online marketing

info@vanwalsemsolutions.nl 0488 - 23 44 88

Patrick Geijtenbeek

Online marketing

p.geijtenbeek@vanwalsemsolutions.nl 0488 - 23 44 88

Justen Huiting

Online marketing

justen@vanwalsemsolutions.nl 0488 - 23 44 88

Amely Leijsen

Stagiair communicatie

info@vanwalsemsolutions.nl 0488 - 23 44 88

Samen naar
online succes ?
Kom maar op 💪